פוקר България Покер English Poker Română poker Slovenčina poker Suomi pokeri Poker di Italia Poker Deutsch Poquer en linea Português póquer Poker en Français Nederlands Poker Ελληνικά πόκερ język poker русский покер 日本語 ポーカー 汉语/漢語 扑克 Türkçe poker بوكر Svenska poker Dansk poker 韓國語 포커  

אוורסט פוקר

אוורסט פוקר, אחד האתרים הפופולאריים בארץ החליט להפסיק לקבל שחקנים חדשים מישראל!

PokerStars™

החל מהיום ה-13 לפברואר, אוורסט פוקר, אינה מקבלת יותר שחקנים חדשים מהארץ. שחקנים וותיקים יוכלו להמשיך לשחק באוורסט פוקר, כך שההגבלות החדשות יחולו אך ורק על שחקנים חדשים.

אם ברצונך להמשיך ולשחק פוקר באינטרנט, אנו ממליצים בחום על האתר פוקר סטארס

או האתר המפורסם פול טילט.
Full Tilt Poke


בהודעה שאוורסט פוקר העבירה לחדשות PokerNews היא אמרה כדלקמן, "לאחרונה היינו עדים לפסיקה תקדימית של בית משפט השלום אשר קבעה כי קידום פעילות הקשורה להימורים מקוונים (על כל סוגיהם) מהווה עבירה על החוק הישראלי, ללא קשר למיקום פעילותה של החברה המפעילה את אתרי ההימורים. כתוצאה מפסיקה זאת הוזהרו חברות האשראי בישראל כי עליהם לחסום ביצוע עסקאות הקשורות בפעילות של אתרי הימורים מקוונים."

לצערינו אוורסט פוקר מצטרפת לרשימה הולכת וגדלה של אתרי פוקר הסוגרים את שעריה בפני שחקנים ישראלים. רק לפני חודש, אתר הפוקר מהגדולים באינטרנט, פארטי פוקר, הודיע כי הוא מפסיק לקבל הימורים משחקנים ישראלים. לפניכם רשימה מלאה של אתרי פוקר שאינם מקבלים שחקנים ישראלים:

- אוורסט פוקר
- רשת פארטי פוקר
- Pacific Poker
- רשת iPoker
- Royal Vegas


יחד עם זאת אל לנו להרים ידיים, נקווה כי הרשויות במדינה יתעשתו וישנו את המדיניות שלהן בכל הנוגע לפוקר באינטרנט. כמו כן יש לזכור, כי עדיין יש אין ספור אתרים שעדיין מקבלים שחקנים ישראלים.
הנה רשימה קצרה של אתרים מהמובילים באינטרנט שמקבלים שחקנים ישראלים:

פוקר סטארס


Poker stars™
פול טילט
Full Tilt Poke
הרשמה לניוזלטר